Actueel weer Assen (marsdijk)
Laatste update: 2026-04-04 om 12:20 uur
| Temperatuur | 12.4 °C |
| Neerslag | 3.8 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 11.3 km/u uit W |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1018.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 25.9 km/u om 03:24 u |
| Minimum temp. | 6.7 °C om 07:21 u |
| Maximum temp. | 12.7 °C om 12:08 u |
| Windchill | 12.3 °C |
| Hitte index | 12.5 °C |
| Dauwpunt | 3.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 56.0 % |
| Zonnestraling | 680.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 715.0 W/m2 om 12:04 u |
| UV index | 2.7 |
| Max. UV index | 2.7 om 12:15 u |
| Zon op | 07:00 u |
| Zon onder | 20:13 u |